Technologie vrtaní

Pokud si pro realizaci vrtané studny nebo jiného typu vrtu vyberete naši firmu, postačí zavolat na náš telefon 603 214 241 (podrobnější kontaktní informace), kde Vám rádi podáme bližší informace o naší činnosti.

Co všechno lze v případě Vašeho zájmu očekávat? Domluvíme si schůzku na Vašem pozemku, kde uvažujete o vrtané studni nebo průzkumném vrtu. Náš proutkař Vám vyhledá nejvhodnější a nevydatnější místo pro nový vrt a zhodnotí dostupnost tohoto místa pro vrtnou techniku. Před zahájením vrtných prací musí žadatel požádat příslušný vodoprávní úřad o souhlas. K žádosti o souhlas musí doložit projektovou dokumentaci a hydrogeologický projekt, kde budou popsány parametry vrtu , způsob provedení atd. K vyřízení projektů před podáním žádosti předáváme kontakt. Před záhájením vrtných prací je potřeba na místním OÚ tuto událost oznámit na přiloženém formuláři Ohlášení průzkumného vrtu (*.doc, 22,5kB).

Vrtná souprava HVS-246 Vrtná souprava Wirt B 1A na podvozku Tatra

V domluveném termínu přijedeme s naší technikou a provedeme dohodnutou práci (vrtaná studna nebo průzkumný vrt). Vrtné práce jsou prováděny vrtnou soupravou Wirt B 1A (na podvozku Tatra 815), která umožňuje vrtání do měkkých a sypkých materiálů za pomoci manipulačního pažení nebo lehce průchodnou vrtnou soupravou HVS-246 na pásech o celkové šířce 160cm, s výbornou dostupností do kopců a stísněných prostor. Souprava HVS-246 je určena především do tvrdých materiálů (např. skála, pískovec, aj.), ale poradí si i s měkkým materiálem.

Vrt může být zakončen zkružovým zhlavím nebo jen víčkem cca. 50 cm nad terénem. Zdarma také po domluvě provádíme krátkodobou čerpací zkoušku trvající cca. 1 hodinu, při které se upřesní vydatnost daného vrtu.

Rádi Vám doporučíme firmu, která provádí dodání a montáž čerpadla, tlakové nádoby i přípojky např. do domu nebo závlah.

© 2011, www.hydrospol.cz | e-mail: hydrospol@volny.cz

XHTML + CSS futurexp.net